KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7775369
nr 777 5369
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Slussen, 37x50, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:01:02
250 kr
250 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén